Sommertur 2019

Salem menighet ønsker i år å anbefale tre sommerstevner til alle våre medlemmer og venner i hele Trøndelag

[one_half]

[seperator title=»OASE» size=»h5″]

Oasestevne i Fredrikstad 9-14.juli

Påmelding

Det er opprettet gruppepåmelding for Salem og dere vil få 30% rabatt på stevneavgiften ved å benytte denne linken.
Meld gjerne inn ønske om Gudeberg Camping i påmeldingen (les mer under), eller informer om tilhørighet til Salem Menighet ved overnatting på skolen.

Se Oases nettsider for mer info og video om årets stevne.

Overnatting

Salem Camp
Gudeberg Camping blir Salem- camp. Campingplassen er 600 meter fra hallen, – på området ved siden av skolen Ten-oase skal bo på. Det er en annen campingplass nærmere, men den er mindre og har få plasser ledig. Gudeberg er det beste alternativet for et Salem-tun og Oase reserverer plasser til oss der.

Skole
Vi vil anbefale våre tenåringer som skal delta på Ten- Oase om å bestille overnatting på skolen.

Se Oases nettsider for mer info.

Lørdagsmøte-gjengen

[button color=default-button1 url=»https://salemmenighet.no/tenoase-for-studentene/» size=»small-button» target=»_self»]Info om TenOase for Lørdagsmøte-gjengen[/button]

[/one_half]

[one_half]

[seperator title=»SOMMER I SØR» size=»h5″]

Sommer i Sør i Grimstad 9-14.juli

[one_half]

[seperator title=»ÅPEN HIMMEL» size=»h5″]

Åpen himmel i Grimstad 24-28.juli